TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kogo wolą blondynki?Krzysztof Ibisz, Michał Milowicz i Tomasz Stockinger na deskach Teatru Zdrojowego w Kudowie. Spektakl o przewrotnym tytule Blondynki wolą mężczyzn zaprezentowany zostanie publiczności 27 listopada.


Spektakl Blondynki wolą mężczyzn w reżyserii Piotra Dąbrowskiego, to kabaretowo-muzyczno-taneczna komedia. Pełna jest zabawnych dialogów i skeczy oraz nigdzie niewykonywanych dotąd piosenek. Słowem humor, taniec, miłość i śpiew. Takie połączenie z pewnością pozwoli widzom oderwać się od monotonii dnia codziennego. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – rewię, kabaret, variétés, musical z odrobiną liryki.
Historia opowiada o dwóch aktorkach (blondynkach), dwóch aktorach oraz reżyserze, którzy spotykają się w dawnym PRL- -owskim domu kultury Świt w Bieszczadach w celu przygotowania programu estradowego na kontrakt w Chicago. Los jak zwykle pokrzyżuje plany bohaterów.
Spektakl to opowieść o marzeniach, przyjaźni, miłości i teatrze. Całość wieńczy rewia kabaretowa z konferansjerką w wykonaniu Krzysztofa Ibisza. W role wcielili się: Krzysztof Ibisz, Michał Milowicz, Tomasz Stockinger, Ewa Lorska, Julita Kożuszek i Alicja Dąbrowska.
Widowisko rozpocznie się o godz. 16.00. Bilety w cenie 60 zł (50 zł grupowe) dostępne będą w Punkcie Informacji Turystycznej (ul. Zdrojowa 44) i Referacie Promocji, Kultury i Sportu (ul. Zdrojowa 24, pok. 2).


Maciej Schulz


Krzysztof Ibisz – prezenter telewizyjny i aktor. Prowadził m.in. teleturniej Czar Par, czy talkshow Ibisekcja.Michał Milowicz – piosenkarz, aktor teatralno-musicalowy i filmowy. Znany jest przedewszystkim z polskich komedii, tj. Chłopaki nie płaczą, czy Poranek kojota.Tomasz Stockinger – aktor filmowy i teatralny. Zasłynął z roli dr Lubicza z telenoweli Klan. Zagrał w ponad 30 filmach fabularnych.Ewa Lorska – zagrała w wielu serialach, m.in. Kryminalni, M jak miłość, Na dobre i na złe, Klan. Występowała także w filmach.Julita Kożuszek – aktorka teatralna, filmowa, a także tancerka, choreograf i wokalistka. Ma na swoim koncie role m.in. w Ekstradycji 2, czy Panu Tadeuszu.Alicja Dąbrowska – aktorka m.in. Teatru Witkiewicza w Zakopanem. Wystąpiła w produkcjach Świadek koronny i Katyń.Piotr Dąbrowski – od 2002 r. jest dyrektorem Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Zagrał m.in. w Barwach szczęścia, Pannie z mokrą głową i Wiedźminie.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej