TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
KłamstwoW sobotę 27 października w Kłodzkim Ośrodku Kultury (pl. Jagiełły 1) wystawiony zostanie spektakl Kłamstwo w doborowej obsadzie: Iza Kuna, Adriana Kalska, Wojciech Malajkat oraz Sambor Czarnota.


Spektakl to niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa, autorstwa Floriana Zellera, francuskiego dramaturga, który porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów.
Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to możliwe? Odpowiedź poznamy 27 października. Reżyserem spektaklu jest Wojciech Malajkat, a producentem sztuki Piotr Szwedes.
Kłamstwo na deskach KOK rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety w cenie 90 zł można nabyć w Galerii Sztuki pARTer (tel. 74 867 33 64), w Internecie na stronie organizatora (www.monolitart.com.pl w zakładce bilety) oraz na portalach kupbilecik.pl i abilet.pl


Stolica powiatu zaprasza w październiku także na dwie sztuki w ramach projektu Teatr Polska. W niedzielę (7.10) Opolski Teatr Lalek wystawi w Kłodzku spektakl Mała draka o zwierzakach. Początek o godz. 16.00. Wstęp 15 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu spektaklu. Z kolei w czwartek (18.10) na deskach KOK wystawiona zostanie sztuka Pustka. Pustynia. Nic. w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Spektakl rozpocznie się o godz. 19.30, wstęp 19 zł w przedsprzedaży (29 zł w dniu spektaklu).
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej