TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Reggae marzecMarzec w Nowej Rudzie rozbuja w rytmie reggae Kamil Bednarek. Artysta wystąpi w hali CTS już 4 marca.


Ten koncert z pewnością będzie jednym z najważniejszych wydarzeń miesiąca. Już 4 marca w Nowej Rudzie wystąpi jeden z najbardziej utalentowanych artystów polskiej sceny reggae - Kamil Bednarek. W latach 2008-2012 był wokalistą zespołu Star Guard Muffin. Dwa lata wcześniej (2010) zajął 2 miejsce w telewizyjnym show Mam Talent, podbijając serca publiczności. Potem wydał debiutancki krążek pt. Szanuj, który zyskał status multiplatyny i trafił na szczyt bestsellerów.
W 2011 r. muzycy wystąpili na słynnym opolskim festiwalu, podczas którego wykonali reggae'ową wersję hitu Marka Grechuty Dni, których nie znamy. Rok później artysta wygrał program Bitwa na głosy. W międzyczasie zespół Star Guard Muffin zawiesił działalność, a Kamil Bednarek podjął decyzję o kontynuowaniu kariery pod swoim nazwiskiem z zespołem w składzie Piotr Bielawski (gitara), Radosław Szyszkowski (klawisze), Piotr Stanclik (bas) i Maciej Pilarz (perkusja). Pod koniec 2012 r. ukazał się debiutancki album formacji pt. Jestem... Krążek zyskał status diamentowej płyty i trafił na 1. miejsce listy bestsellerów OLiS. Kamil Bednarek został kilkakrotnie nagrodzony, m.in. MTV Europe Music Awards dla najlepszego artysty z Europy Wschodniej. Najpopularniejsze piosenki to: Cisza, Chodź ucieknijmy czy Chwile jak te.
Koncert w Nowej Rudzie odbędzie się w hali CTS Nowa Ruda-Słupiec (ul. Kłodzka 16) o godz. 19.00. Bilety w cenie 50 zł w przedsprzedaży i 60 zł w dniu koncertu dostępne są w CTS Nowa Ruda-Słupiec i MOK Nowa Ruda (ul. Strzelecka 2a). Szczegóły na www.mok.nowaruda.pl


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej