TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczyt śmiechuKabaretowy Szczyt Wszystkiego, czyli Łowcy.B, Katarzyna Pakosińska, Jerzy Kryszak oraz Robert Motyka i Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni zagoszczą 2 lutego w Szczytnej.


Kabaretowy Szczyt Wszystkiego, to występy elity polskiej sceny kabaretowej, które w ciągu trzech dni odbędą się w trzech górskich miejscowościach. Start odbędzie się 2 lutego w Szczytnej, a kolejne pełne humoru spektakle zagoszczą w Wiśle (3.02) oraz w Zakopanem (4.02). Mistrzowie dowcipu w najlepszej formie zaprezentują premierowe skecze i piosenki na najwyższym poziomie.


Robert Motyka i Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni przedstawią skecze, których nie widzieliśmy jeszcze nigdzie i nigdy wcześniej. Katarzyna Pakosińska w swoim recitalu Kobieta apetyczna przekona wszystkich, że łatwiej powstrzymać deszcz, niż... kobietę, która pragnie mężczyzny. Jerzy Kryszak urzeknie nas zręcznym dowcipem, pełnym świeżego spojrzenia na bieżące wydarzenia. Kabaret Łowcy.B zaprezentuje skecze premierowe, jak i te, które widzowie zdążyli już pokochać. A wszystko to odbędzie się hali szkoły podstawowej w Szczytnej (ul. Kościelna 6). Początek wieczoru z humorem na najwyższym poziomie o godz. 19.30. Bilety w cenie od 65 do 90 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej bilety.syroop.pl


Robert Motyka i Michał Paszczyk – panowie prezentując paranienormalny humor zarażają śmiechem publiczność z najdalszych rzędów.
Łowcy.B ich występy to wybuchowa mieszanka spontaniczności i improwizacji w oparach absurdu. Skład: Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch.
Katarzyna Pakosińska – artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Współzałożycielka i była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Jerzy Kryszak – propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na bieżące wydarzenia. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej