TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Śmiechem w publicznośćKabaret Skeczów Męczących odwiedzi stolicę powiatu kłodzkiego już 11 listopada. Nowy, energetyczny program na pewno wprawi publiczność w doskonały nastrój.


Kabaret Skeczów Męczących powstał w 2003 r. w Kielcach - dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich grup kabaretowych. Artyści podbili serca publiczności skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie. W 2010 roku prowadzili autorski teleturniej kabaretowy Kabaretożercy emitowany w TVP2. Grupa chętnie współprowadzi wydarzenia muzyczne (Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014) oraz kabaretowe (Polska Noc Kabaretowa 2013), zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień (m.in. I nagroda na 27. Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry, II nagroda oraz nagroda publiczności na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A., III nagrodao raz nagroda publiczności na 23. PACE). 
W najnowszym spektaklu Pod prądem pozytywna energia płynie ze sceny szerokim strumieniem. Bę - dzie lubiana przez publiczność, nietuzinkowa galeria postaci, odgrywanych przez Jarosława Sadzę oraz zupełnie nowe skecze – nie emitowane jeszcze w TVP. Pod prądem to największa dotychczasowa produkcja kabaretu - nie zabraknie w niej odważnych treści i bu - dujących napięcie tekstów oraz kabaretowych hitów 2015 roku: Herbatki z prądem oraz Chrzcin w nowej, przezabawnej wersji.
Artyści wystąpią w piątek (11.11) o godz. 17.00 w sali widowiskowej KCKSiR-u (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 60 zł do nabycia w galerii sztuki pARTer


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej