TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Wesołe NowakiNa początku kwietnia (7.04), w Kłodzku wystąpi trzech młodych kabareciarzy z Zielonej Góry czyli grupa Nowaki.


Kabaret Nowaki to trio, które w pracy scenicznej umiejętnie łączy energię i doświadczenie. Artyści chętnie podejmują rozmowę z publicznością, która podczas występu przeradza się we wspólną zabawę. Efektem ich kreatywności i oryginalnego sposobu przedstawiania codzienności są wypełnione po brzegi sale. Komicy dobrym humorem zarażają najbardziej ponurego widza. Do kabaretu należą Adrianna Borek – kobieta wcielająca się w każdą postać oraz Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – artyści, którzy świetnie sprawdzają się także w roli konferansjerów. W najnowszym programie grupy, Moda na Nowaki artyści przedstawiają swoje najzabawniejsze hity oraz cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci. Bohaterowie skeczy stanowić będą przezabawną odpowiedź grupy na otaczający nas świat.
Na pełen przezabawnych skeczów występ Kłodzko zaprasza w czwartek o godz. 20.00 do budynku KCKSiR (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 50 zł (w dniu występu 60 zł) do nabycia w Galerii Sztuki pARTer.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej