TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
W marcu jak w garncuMarzec w Nowej Rudzie będzie istną przeplatanką różnych przejawów sztuki. Gwiazdą miesiąca będzie Kabaret Młodych Panów.


Pierwszą odsłoną marcowych wydarzeń w Nowej Rudzie będzie spektakl Separacja? krakowsko-tarnowskiej Sceny RODE w reżyserii Przemysława Śliwy. To farsa opowiadająca o skłóconym małżeństwie nauczyciel, którzy podjęli decyzję o rozłące. Mieszkają w osobnych pokojach, ale „łączy ich” wspólna kuchnia. Joanna (Anna Lenczewska) i Patryk (Mariusz Marczyk) knują przeciwko sobie, ale żadne z nich nie może wyjść zwycięsko z tej życiowej wojny. Spektakl odbędzie się 4 marca o godz. 17.00 w MOK (ul. Strzelecka 2a). Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie kina. Po spektaklu odbędzie się premiera najnowszej powieści Mariusza Marczyka pt. Przypadki męskiej nieśmiałości oraz wernisaż wystawy rysunków autorstwa Konrada Bussa (godz. 19.00, wstęp wolny).


Hitem marcowych wydarzeń w Nowej Rudzie będzie występ Kabaretu Młodych Panów, zatytułowany 10/10, czyli Urodziny! Jubileusz na scenie Młodzi Panowie chcą uczcić wyjątkowym projektem. W kabaretowej kuchni wykorzystane zostaną tylko naturalne produkty. W menu nie przewidziano odgrzewanych kotletów, a pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart. W Nowej Rudzie artyści wystąpią 11 marca o godz. 20.30. Bilety w cenie 55 zł do nabycia w kasie kina MOK.


Kabaret Młodych Panów
Społeczno-obyczajowy humor kabaretu sprawia, że jego twórcy zyskują nie tylko coraz szersze grono fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD. Kabaret tworzą Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk oraz Łukasz Kaczmarczyk.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej