TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Luty z JurkamiNa początku lutego (2.02), salwy śmiechu rozgrzeją zimowe Kłodzko, a wszystko za sprawą nietuzinkowych artystów z kabaretu Jurki.


Grupa Jurki powstała w Jeleniej Górze w 1994 roku. Program kabaretu jest zgrabnym zestawieniem skeczy, piosenek i monologów o tematyce obyczajowo-społecznej. Całości dopełniają komedie sytuacyjne z dobrze wyważonym posmakiem autoironii. Członkowie kabaretu często improwizują w trakcie skeczy, dzięki czemu ich występy są zawsze zaskakujące i niezwykle dynamiczne.
Mimo, że każdy z występujących w grupie artystów to duża indywidualność, to razem tworzą zgrany, doskonale dopełniający się zespół. Artyści są laureatami wielu nagród i wyróżnień - zdobyli m.in. I miejsce na krakowskim przeglądzie kabaretów PaKa (1996) oraz I miejsce w Konkursie Piosenki na V Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej DebeŚciaK (2006). Obecnie kabaret tworzą: Agnieszka Litwin-Sobańska, Wojciech Kamiński, Przemysław Żejmo.
Kłodzkie spotkanie z komikami odbędzie się w sobotę (2.02) o godz. 20.00 w sali widowiskowej KOK (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Galerii pARTer.


Dzień wcześniej (1.02, godz. 10.00) najmłodszym widzom KOK proponuje spektakl teatralny pt. Daszeńka, czyli żywot szczeniaka w reżyserii Michała Tramera. Wystąpią Joanna Półtoranos oraz Joanna Zalucka. Wstęp 10 zł.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej