TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kryszak ShowW styczniu Kłodzko (19.01) i Stronie (20.01) zapraszają na wieczór pełen dobrego humoru w wykonaniu jednego z kabaretowych mistrzów - Jerzego Kryszaka.


Na długie styczniowe wieczory miasta regionu proponują porządną dawkę humoru: 19.01 w kłodzkim KCKSiR (pl. Jagiełły), a 20.01 w strońskim CETiK-u (ul. Kościuszki 18) wystąpi Jerzy Kryszak – znany aktor, satyryk i parodysta.
Występował m.in. w krakowskim Teatrze Słowackiego (1974-1978) i warszawskim Ateneum (1978-1993). Doskonale parodiuje znane postacie polskiej sceny politycznej, m.in. Lecha Wałęsę, Adama Michnika, Tadeusza Mazowieckiego, Andrzeja Leppera, Wojciecha Jaruzelskiego (jego umiejętności mogli podziwiać widzowie TVP w programach z cyklu Polskie ZOO). W 2007 r. Jerzy Kryszak wspólnie z Agatą Młynarską prowadził program Dzień kangura w telewizji Polsat. W 2009 r. prowadził program Uważaj na kioskarza (TVP2). W programie pt. Piotr Bałtroczyk na żywo artysta prezentuje aktualną sytuację polityczną w Polsce. Od kilku lat występuje w programie HBO na Stojaka emitowanym na antenie HBO oraz HBO Comedy.
Wieczór z Jerzym Kryszakiem w Kłodzku rozpocznie się o godz. 20.00, a w Stroniu o godz. 20.00 – bilety w cenie 40 zł do nabycia w obiektach.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej