TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Jazz z ChopinemW piątek, 21 października w dusznickim Dworku Chopina wystąpi jazzowa grupa The 3RIO z Krzysztofem Pumą Piaseckim na czele.


Koncert The3RIO (Krzysztof Puma Piasecki, Stan Michalak, Kenny Martin) będzie swoistą podróżą po krainie dźwięków, które poruszą najwrażliwsze struny emocji. Muzyka tworzona przez grupę pełna jest energii, spontaniczności i wolności. To propozycja skierowana do słuchaczy o wyrafinowanym guście muzycznym. Kreatywne interpretacje utworów pozwoliły stworzyć zespołowi jego oryginalny rys. Koncert Noc Jazzowa z Chopinem rozpocznie się o godz. 20.00. Usłyszymy utwory z płyty We’ve got plans... - krążek zawiera 10 numerów, będących kompilacją dotychczasowego dorobku artystycznego każdego z muzyków trio. Wzbogacone są one współczesnymi, eksperymentalnymi brzmieniami. Muzyka The 3RIO zaskakuje i wzrusza, pobudza i zarazem wycisza. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można nabywać w Dworku Chopina w Dusznikach oraz w polanickiej kawiarni Vin-Mcafe (25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu).


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej