TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Duszniki po japońskuWystawa kimon, ceremonia parzenia herbaty, japoński targ z egzotycznymi artykułami i wiele innych atrakcji. Wrzesień w Dusznikach upłynie pod znakiem kultury japońskiej.


Co prawda nie wiadomo czy Duszniki mają swoją japońską nazwę, ale pewne jest to, że wrzesień w uzdrowisku wypełni klimat rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni. Hotel Impresja (ul. Zielona 19) zaprasza na Festiwal Japoński. Od 7 do 30 września planowane są przeróżne wydarzenia, które przybliżą nam kulturę Japonii. Wśród atrakcji znajdą się m.in. warsztaty japońskiego malarstwa tuszem (obowiązują zapisy), wystawa kimon z Muzeum Manggha w Krakowie, ceremonia parzenia herbaty, pokazy Aikido, koncert tradycyjnej muzyki japońskiej, spotkanie z literaturą Japonii, bazar japoński i inne niespodzianki.
Jest to pierwsza edycja z planowanego cyklu corocznych festiwali kultur świata jakie gościć będą w Hotelu Impresja. Festiwal Japońskie Impresje objęty jest patronatem Ambasady Japonii a okazją do jego organizacji jest przypadające na ten rok 100-lecie nawiązanie kontaktów dyplomatycznych pomiędzy Polską a Japonią. Szczegóły na facebook.com/domzrodel
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej