TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Ja wiedziałem, że tak bedzieI to na dobrą sprawę mogłoby wystarczyć za rekomendację dla występu jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich komików. Ale, ale... kupując bilet (w cenie 25 zł) na spotkanie z Grzegorzem Halamą zainwestujemy w dalsze cenne minuty śmiechu. Niedoszły perkusista, którego w szkole zmuszano do udziału w konkursach recytatorskich, jest dziś widywany jako aerodynamiczna postać w żółtym golfie z dodatkową funkcją gry na gitarze w trakcie autorskich spotkań. Podczas występów w dusznickim Dworku Chopina (20.04., godz. 19.30, park zdrojowy) i strońskim Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury (21.04., godz. 19.00, ul. Kościuszki 18) artysta zaprezentuje swój nowy program pt. Żule i bandziory. U boku Grzegorza Halamy wystąpi Jarosław Jaros. Można przypuszczać, że wysłuchamy także hitu pt. Nie pożyczę Ci stówy i obejrzymy skecz Bajka dresiarza. Nie wykluczone, że spotkamy się również z panem Józkiem, znanym hodowcą drobiu, który udzieli kolejnego wywiadu lub zaprezentuje swój słynny monolog.


 


Grzegorz Halama - artysta kabaretowy, który sprawdza się w każdych warunkach. Nagrywa do telewizji publicznej, Polsatu, TVN, programu HBO Na stojaka, Comedy Central. Jego utwór Ja wiedziałem, że tak będzie przez trzy tygodnie zajmował pierwsze miejsce na Trójkowej Liście Przebojów. Znany z kreacji pana Józka, hodowcy kurczaków, jak również z wielu parodii, monologów czy skeczy. Jest laureatem prestiżowych nagród na Festiwalu Dobrego Humoru, Rybnickiej Jesieni Kabaretowej, Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Estradowej czy Festiwalu PAKA w Krakowie
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej