TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Humor i romansLuty w Nowej Rudzie upłynie w dobrym i romantycznym nastroju. Spektakl teatralny Klimakterium oraz Maraton Kina Walentynkowego, to najciekawsze propozycje miesiąca.


Rozpoczniemy od mocnego uderzenia w postaci spektaklu Klimakterium (02.02). Iga Cembrzyńska, Elżbieta Jarosik, Elżbieta Jodłowska, Grażyna Zielińska i Krystyna Sienkiewicz obsadzone w rolach głównych, zadbają o odpowiednią dawkę humoru. Bohaterkami musicalu Cezarego Domagały są 4 kobiety w wieku menopauzalnym. Borykają się one z takimi samymi codziennymi problemami, jak ich rówieśniczki z widowni, dowodząc, że ten szczególny okres życia każdej kobiety wpisany jest w jej naturę i wcale nie musi być beznadziejny. Spektakl z przymrużeniem oka pokazuje w jaki sposób radzić sobie z problemami. Jego bohaterki poddają się różnym metodom walki z menopauzą – poprzez terapię hormonalną lub ziołolecznictwo, jogę lub ćwiczenia gimnastyczne. Aktorki, osoby znane i lubiane, pokazują na własnych przykładach, że można być czynną i twórczą kobietą niezależnie od wieku.


Drugiego lutego spektakl odbędzie się w Nowej Rudzie w Sali Widowiskowej MOK (ul. Strzelecka 2a) o godz. 18.00. Dzień wcześniej, o godz. 20.00, zaprezentowany zostanie w Teatrze Zdrojowym w Kudowie (ul. Moniuszki 2).


Kilka dni później (12.02) noworudzki MOK zaprasza na Maraton Kina Walentynkowego. Widzowie będą mogli obejrzeć polską komedię Śniadanie do łóżka (godz. 19.00), francusko-monakijską komedię Heartbreaker. Licencja na uwodzenie (godz. 21.00) oraz polską komedię romantyczną Milczenie jest złotem (godz. 22.45). Karnet na 3 filmy w cenie 20 zł.


MS
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej