TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Gwiazdy na finał lataLedwie ucichną dźwięki fortepianów 67. Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego, a już 19 sierpnia w uzdrowisku  wybuchnie salwa śmiechu odpalona przez Kabaret Moralnego Niepokoju. Występ obejmujący nowy program Galaktikos rozpocznie się o godz. 20.00 w Dworku Chopina. Wcześniej kabaret wystąpi w lądeckim Kinoteatrze (ul. Orla 7, godz. 17.00). Bilety na występ w obu miastach kosztują 50 zł.


Świetnej zabawy nie zabraknie w uzdrowisku także 24 sierpnia na Dusznickim Pożegnaniu Lata. Impreza rozpocznie się o  godz. 16.30 występem grupy wokalnej Splot. Po niej zagra Castrat Project, a o godz. 18.30 Bartek Dębski - finalista  niemieckiej edycji Mam Talent, który zaprezentuje covery największych gwiazd estrady. O godz. 19.30 na scenie pojawi się  rewelacja ostatnich miesięcy zespół Enej, a o godz. 21.30 swój pełen energii i seksapilu show rozpocznie Ewa Farna.


Lato  pożegnamy dyskoteką pod gwiazdami.


Enej – zespół powstał w Olsztynie w 2002 r. Zagrał między innymi na XVI Przystanku Woodstock i podczas finału WOŚP w Warszawie, ale prawdziwym strzałem w dziesiątkę okazał się występ w programie Must be the Music - Tylko Muzyka, w  którym zdobyli pierwsze miejsce i tym samym wystąpili na festiwalu Sopot Top - Trendy 2011.Ewa Farna – pierwsza płyta Ewy Farnej ukazała się w Czechach w 2006 r. Rok później pierwszy album artystki pojawił się w  Polsce. Do tej pory wokalistka wydała sześć płyt studyjnych i koncertowe DVD. Najpopularniejsze piosenki Ewy to Nie przegap i Ewakuacja.


 


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej