TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Gwiazda w NysiePobliska Nysa zaprasza na show z gwiazdą światowego formatu. W sobotę 14 września na stadionie miejskim wystąpi Thomas Anders z zespołem Modern Talking.


Zespół Modern Talking powstał w 1984 r. z inicjatywy Dietera Bohlena, do którego dołączył Thomas Anders. Niemiecki duet już po roku działalności zyskał popularność w całej Europie, prezentując zupełnie nowe dyskotekowe brzmienie. Ich pierwszy singiel You’re My Heart, You’re My Soul podbił listy przebojów w niemal wszystkich europejskich krajach. Kolejne przeboje zjednywały zespołowi fanów także w Azji i w Afryce. Po wydaniu 6 albumów i sprzedaniu kilkudziesięciu milionów płyt zespół rozpadł się w 1987 r. W 1998 r. nastąpiła reaktywacja grupy, która nagrała wówczas płytę Back for good. Znalazły się na niej stare przeboje w nowych aranżacjach i kilka premierowych nagrań. Album sprzedał się w nakładzie ponad10 milionów egz. i stał się największym sukcesem zespołu w jego historii. Przez kolejne lata muzycy nagrywali kolejne płyty. W 2003 r. Dieter Bohlen zaangażował się w niemiecką edycje Idola i 21 czerwca 2003 r. Modern Talking zagrali w Berlinie pożegnalny koncert. Thomas Anders w swojej solowej karierze nagrał 12 płyt i ponad 40 singli. W Polsce wystąpił ponad 20 razy, m.in. na Sopot Festiwal 2008 oraz Koncercie Sylwestrowym TVP we Wrocławiu. Koncert w Nysie odbędzie się na Stadionie Miejskim. Początek imprezy o godz. 14.00. Jako support wystąpi zespół Horyzont a imprezę poprowadzi popularny prezenter muzyczny Marek Sierocki. Bilety w cenie od 40 zł do nabycia m.in. w kłodzkim Empiku (Galeria Twierdza Kłodzko).


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej