TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Zakręcony wyścigW pierwszych dniach września (6-8.09) Sienna stanie się areną 11. i 12. rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.


Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski wracają pod Czarną Górę. Kierowcy rywalizować będą na trasie liczącej 2770 m z Siennej na Przełęcz Puchaczówka. Przejadą ją dwukrotnie w ramach danej rundy, pokonując po drodze 10 prawych i 12 lewych zakrętów. Średnie nachylenie podjazdu wynosi 7,3%, a różnica wzniesień 200,92 m. Na starcie zobaczymy m.in. auta WRC. Zawody oficjalnie rozpoczną się 7 września o godz. 12.30 przy Aparthotelu Czarna Perła. Pierwsi kierowcy wyruszą na trasę o godz. 14.00. Drugi przejazd wystartuje 40 minut po zakończeniu pierwszej próby. Ceremonia wręczenia nagród planowana jest na godz. 18.30.
Drugi dzień to 12. runda tegorocznego cyklu GSMP. Pierwszy podjazd wyścigowy rozpocznie się w południe (godz. 12.00) a drugi 40 minut po pierwszym przejeździe. Ceremonia medalowa i zakończenie zawodów rozpocznie się 45 minut po drugiej czasówce. Ziemię Kłodzką reprezentować będą Jacek i Kamil Handl z Kłodzka. Szczegóły na www.azk.com.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej