TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Jubileusz na scenieDuszniki zapraszają na koncert Grażyny Łobaszewskiej. Artystka wystąpi w Dworku Chopina 19 sierpnia z okazji 40-lecia swojej działalności scenicznej.


Grażyna Łobaszewska urodziła się w Gdańsku, gdzie ukończyła Podstawową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. W latach 1970-72 była słuchaczką gdańskiego Studia Piosenki PRiTV. Zadebiutowała na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. W 1972 roku przeprowadziła się do Poznania, gdzie śpiewała w chórkach towarzyszących m.in. Halinie Frąckowiak. W latach 1975-77 współpracowała z grupą S-26 Andrzeja Ellmana. W 1976 roku zdobyła nagrodę dziennikarzy na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie kilka lat później wyśpiewała I nagrodę piosenką Wszystko co złe omija mnie. Była też wokalistką zespołu Crash, z którym występowała na Jazz Jamboree oraz współpracowała z jazz-rockową grupą Cancer.


Jubileuszowy koncert w Dusznikach będzie podróżą po wszystkich płytach artystki. W repertuarze znajdą się największe hity: Czas nas uczy pogody, Brzydcy, Gdybyś. Usłyszymy także nowe piosenki z ostatniej płyty Przepływamy. Wszystko to w ciekawych aranżacjach energetycznego zespołu AJAGORE w składzie: Grażyna Łobaszewska (śpiew), Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary) oraz Michał Szczeblewski (perkusja). Początek o godz. 20.00. Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu koncertu dostępne w Dworku Chopina i na www.biletyna.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej