TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Spotkania na pograniczuDni Kudowy (3-4.06) z koncertem Gosi Andrzejewicz oraz 19. edycja Polsko-czeskich Dni Morza (7-9.06) z udziałem m.in. komicznej Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn to najważniejsze punkty czerwcowego kalendarza imprez w mieście.


W pierwszą sobotę czerwca (3.06) Kudowa zainauguruje obchody dni miasta. W programie wydarzenia m.in. festyn, zawody sportowe, koncerty lokalnych grup muzycznych oraz familijne gry i zabawy. Na wspólną zabawę organizatorzy zapraszają do parku zdrojowego. Kulminacyjnym punktem programu będzie koncert Gosi Andrzejewicz (tereny zielone, godz. 21.30).


Gosia Andrzejewicz (wł. Małgorzata Andrzejczuk)
Piosenkarka pop i dance, pochodząca z Bytomia. Na rynku zadebiutowała w 2004 r., wydając własnym sumptem pierwszy album. Rok później wraz z grupą Ivan i Delfin reprezentowała Polskę na Eurowizji. Do tej pory nagrała 6 albumów, z czego dwa pokryły się złotem. Największe hity to Nieśmiały chłopak, Pozwól żyć, Słowa, Trochę ciepła.


W środę (7.06), również w parku rozpocznie się trzydniowy festyn rodzinny, czyli Polsko-czeskie Dni Morza. Tym razem organizatorzy przygotowali dużo dobrej muzyki oraz wesołą paradę morską. Na plenerowej scenie wystąpią: Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, Kaczor & Piraci z Dominiką Radwan oraz Czarna syrena. Przed publicznością pojawią się również goście z Czech – zespoły Bohadlo Band i Band - A - Ska. Szczegóły na www.kudowa.pl


Wykonawcy
Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn - grupa komediowo-muzyczna, która umiejętnie łączy humorystyczne piosenki ze zgrabną konferansjerką.Dominika Radwan i Kaczor & Piracispecjaliści w dziedzinie piosenki autorskiej i żeglarskiej.


Czarna syrena - skład: Dominika Radwan (śpiew), Antoni Hryncewicz (gitara, śpiew), Jacek Kowalczyk (gitara, śpiew), Wojtek Heliński (śpiew, narracja).


 


 
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej