TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Górskie bieganieJuż 12.08 w Dusznikach wystartuje Uphill do Zieleńca. Trasę 10,3 km zawodnicy pokonają na nartorolkach. Dzień później (13.08) można będzie zmierzyć się w minimaratonie (21 km) z Niemojowa do Spalonej.


Duszniki zapraszają w sierpniu do startu w Uphillu na nartorolkach. Na sportowców czeka dystans 10,3 km i 374 m przewyższeń. Start zlokalizowano na ul. Wojska Polskiego, a metę na głównym parkingu w Zieleńcu. Sygnał startera wystrzeli punktualnie o godz. 11.00. Wcześniej zawodnicy będą mogli rozgrzać się na torze rolkarskim przy al. Chopina. Organizatorzy gwarantują transport powrotny. Do pobicia są rekordy: 27:56 min. wśród mężczyzn i 30:55 min. u kobiet. Na bieg możemy się zapisać pod adresem:
https://competit.pl/lista/1585/
Dzień później (13.08) z Niemojowa do Spalonej wystartuje minimaraton na nartorolkach (21 km). Organizatorem jest MOKiS Duszniki, który zawiezie chętnych do startu spod biura zawodów (ul. Zdrojowa 8) na trasę. Można będzie podziwiać Góry Orlickie i Góry Bystrzyckie w pełnej krasie. Trasa jest interwałowa, a do mety podbiegniemy trochę pod górkę, bo to w końcu minimaraton górski. Metę zlokalizowano przy schronisku Jagodna, gdzie zakończy się impreza - obowiązkowo z przepysznymi racuchami z jagodami.
Start o godz. 11.00. Szczegóły na stronie www.mokis.duszniki.pl


 


Bieg na Wielką Sowę i Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim, sprawią że 13 sierpnia Ludwikowice gościć będą wielu wytrawnych biegaczy.


Zawodnicy biorący udział w pierwszym z biegów będą musieli pokonać trasę o długości 9,6 km (600 m przewyższeń). Start zaplanowano przy Centrum Konferencyjnym Harenda, a metę oczywiście na Wielkiej Sowie - najwyższym szczycie Gór Sowich (1015 m n.p.m.). Zawodników podzielono na kategorie według płci i wieku. Klasyfikacje prowadzone będą w kategorii open oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych. Startować można indywidualnie oraz drużynowo. Ostateczny wynik teamów tworzyć będą rezultaty trzech najlepszych zawodników z danej ekipy.
Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim przeznaczone będą dla zawodników w wieku 35+. Na biegaczy czekają nagrody finansowe, rzeczowe oraz trofea, ale przede wszystkim świetna zabawa. Start o godz. 11.00. Szczegóły na www.bieg.wielkasowa.net
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej