TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Górski biegW lipcu (23-24.07) Międzygórze stanie się stolicą biegów górskich. Mistrzostwa Polski w Biegu Alpejskim to doskonały sposób na aktywny wypoczynek.


Bieg Górski w systemie alpejskim to styl, którego trasa w większości prowadzi pod górę; najczęściej na sam szczyt wzniesienia. Jednym z najbardziej znanych i polecanych biegów w tym stylu jest właśnie bieg na Śnieżnik. Jego trasa ma długość 12 km, a przewyższenie 1150 m. Trasa śnieżnicka jest interesująca pod względem technicznym, obfituje również w piękne widoki. Tegoroczne mistrzostwa odbędą się w przedostatni weekend lipca. W sobotę odbędzie się XIX Ogólnopolski Bieg Śnieżnicki czyli Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Biegu Alpejskim (start godz. 11.00). Niedzielę zarezerwowano dla dzieci i młodzieży. Małe Biegi Śnieżnickie - Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Biegach Górskich wystartują o godz. 10.30. Ogłoszenie wyników w godzinach popołudniowych. Do 20 lipca (godz. 15.00) zgłoszenia należy przesyłać do biura zawodów - Urząd Miasta i Gminy Bystrzyca Kłodzka, ul. Sienkiewicza 6; później biuro zawodów zostanie przeniesione do Międzygórza (Kawiarnia Gigant 1882, ul. Sanatoryjna 5). Szczegóły dotyczące imprezy pod nr tel. 74 6442990 oraz na www.bystrzycaklodzka.pl.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej