TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Gorące czwartkiW czerwcu Bystrzyca rozpoczyna trzecią edycję Kulturalnych Czwartków. W programie zumba, flamenco oraz występy zespołów muzycznych, m.in. Centrali 57, Łowców Szmalu.


Kulturalne Czwartki to cykl wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, które zagoszczą w czerwcu, lipcu i sierpniu na bystrzyckim Placu Wolności. Pierwszy czwartek czerwca (2.06) organizatorzy zadedykowali dzieciom. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00. W programie m.in. teatrzyk, pokazy tańca, Cyrkolandia oraz Fire show w wykonaniu Teatru Ulicznego Tub. Dziewiątego czerwca o godz. 18.00 Bystrzyca zaprasza na maraton zumby dla dorosłych i zajęcia salsation dla najmłodszych.
Kolejny czwartek miesiąca to występy zespołów muzycznych - od godz. 18.00 na scenie prezentować się będą Łowcy Szmalu, Retro Band oraz Podzamek Boys. W kolejny czerwcowy czwartek (23.06, godz. 18.00) miasto zaprasza na pokazy tańca Duende Flamenco oraz występ Moisesa Bethencourta Mendozy. Dla najmłodszych przygotowano karaoke z Kacz-Team. W ostatni czwartek czerwca, również o godz. 18.00, na bystrzyckiej scenie pojawi się Guitars Street czyli duet Oskar Babiak – gitara i Sebastian Pachecki – trąbka oraz grupa Centrala 57. Szczegółowy program na www.mgok.pknet.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej