TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Gitarowe ukojenieW lipcu miłośnicy brzmienia gitary klasycznej będą mieli okazję wysłuchać koncertów w wykonaniu małżeńskiego duetu Agnieszki i Witolda Kozakowskich. W lipcu artyści wystąpią w Lądku, Kłodzku, Długopolu i Polanicy.

Kłodzcy artyści zaprezentują między innymi kompozycje Jeana Baptisty Lully’ego, Francisa Kleynjansa, Jaime Zanamona oraz Egberto Gismontiego. Nie zabraknie także znanych melodii, chociażby z repertuaru zespołu The Beatles. Agnieszka Kozakowska jest absolwentką łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie prof. J. Nalepki, debiutowała na scenie Filharmonii Lubelskiej, prowadzi ożywioną działalność pedagogiczną ucząc gry na gitarze. Witold Kozakowski jest absolwentem Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie st. wykł. M.Zielińskiego, zasiada w jury konkursów muzycznych, jest wykładowcą ogólnopolskich warsztatów gitarowych i nauczycielem gry na gitarze w regionalnych szkołach muzycznych. W duecie muzycy wielokrotnie koncertowali na festiwalach m.in. w Rzeszowie, Leżajsku, Legnicy czy Wrocławiu. Najbliższe koncerty na Ziemi Kłodzkiej odbędą się kolejno: 8 lipca (czwartek) o godz. 16.30 w Lądku Zdroju w Kawiarni Kaprys, a o godz. 18.30 w Cynamonowa Kaffee Klub w Kłodzku; 10 lipca (sobota) o godz. 19.30 w Kawiarni Vin-Mcafe w Polanicy Zdroju; 11 lipca (niedziela) o godz. 16.30 w Pijalni Wód Mineralnych w Długopolu Zdroju. Bilety wstępu do nabycia codziennie w miejscach koncertów.


Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej