TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Gienek Loska ShowZwycięzca pierwszej polskiej edycji X Factor zawita do Zieleńca. Gienek Loska wraz z zespołem wystąpi podczas XIII Festynu Odpustowego św. Anny.


Tegoroczny Festyn Odpustowy odbędzie się 31 lipca. Imprezę tradycyjnie rozpocznie Msza Odpustowa w kościele św. Anny, która odbędzie się o godz. 11.00 (nie zabraknie na niej góralskich motywów). Po kościelnych uroczystościach przyjdzie czas na dobrą zabawę. W programie imprezy znalazły się m.in. turniej piłki siatkowej, siłowanie na rękę, loterie, zabawy dla dzieci. Tradycyjnie rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata w piłce nożnej pod górę. Kulminacją Festynu Odpustowego będzie koncert Gienek Loska Band, który pojawi się na scenie o godz. 16.00. Zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu X Factor z pewnością dostarczy publiczności wielu wrażeń.


Gienek Loska Band – zespół, który nawiązuje do tradycji bluesowo-rock’n’rollowych lat 60-tych i 70-tych. Muzyka GLB to mieszanka rocka, bluesa, soulu i country. Repertuar grupy stanowią zarówno świetnie opracowane covery legend, jak i kompozycje własne. Zespół tworzą:


Gienek Loska – lider zespołu, charyzmatyczny wokalista, gitarzysta, kompozytor. Współzałożyciel i wieloletni wokalista zespołu blues-rockowego Seven B. Został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji X Factor, laureatem I miejsca (2000) oraz wyróżnienia (2002) w Szansie na Sukces TVP. Wielokrotnie nagradzano go w corocznych plebiscytach organizowanych przez prestiżowe polskie pismo branżowe Twój Blues w kategorii wokalista roku. Gienek Loska koncertuje również z autorskim projektem Nie kuś losu, który kieruje do młodzieży w ramach programu profilaktyki uzależnień przy współpracy z Centrum Przeciwdziałania Narkomanii.


Grzegorz Schneider - legendarny krakowski perkusista, który grał m.in. z Andrzejem Zauchą oraz z zespołami Dżem, Pudelsi, Chłopcy z Placu Broni, czy Pod Budą, z którymi koncertował w całej Europie.


Tomek Setlak - młody, zdolny basista, odkrycie muzyków Seven B, z którymi koncertował od 2005 roku. Współpracował m.in. z Jackiem Dewódzkim (Dżem). Grał u boku takich gwiazd jak Michael Hill i Bill Dowey.


Marcin Młynarczyk – klawiszowiec, od wielu lat związany z krakowską sceną muzyczną. Występował m.in. w zespołach Blues Obsession, Soul Finger. Współpracuje z wieloma cenionymi artystami. Jest też klawiszowcem zespołu Czarne Korki.


MS
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej