TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Genesis na zakończenie lataTrwający przez całe wakacje polanicki Festiwal Muzyka Świata zakończy się w niedzielę 8 września, koncertem z serii Genesis Classic - Ray Wilson & Quartet.


Polanicki koncert Ray Wilson & Quartet połączy rockowe wersje kultowych utworów zespołu Genesis z elementami muzyki poważnej w wykonaniu kwartetu smyczkowego z Berlin Symphony Ensemble. Od pierwszego koncertu w 2010 roku, członkowie projektu są w nieustającej trasie koncertowej. W trakcie koncertu zabrzmią m.in. takie przeboje jak: Another Day in Paradise, No son of mine, Mama, Solsbury Hill, Invisible touch, Ripples czy In the air tonight. Występ rozpocznie się o godz. 20.00 w Teatrze Zdrojowym (ul. Parkowa 2). Bilety w cenie 80, 90 i 100 zł do nabycia w części administracyjnej obiektu (tel. 74 8690643).


Ray Wilson


Brytyjski muzyk i kompozytor oraz jeden z najwybitniejszych wokalistów Wielkiej Brytanii (ranking Classic Rock Magazin). Ceniony za sceniczną charyzmę i wysoką formę koncertową. Po rezygnacji Phila Collinsa zaangażowano go do zespołu Genesis. W latach 1996-2000 Wilson był frontmanem tej legendarnej grupy. W 2001 r. artysta rozpoczął karierą solową, by po latach wrócić do twórczości zespołu. Tak powstał projekt Genesis Classic, prezentujący wybrane kompozycje grupy oraz Raya Wilsona. Dziś muzyk mieszka na stałe w Polsce.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej