TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Galowy Nowy RokRok 2019 Ziemia Kłodzka powita muzycznie. Koncerty Noworoczne odbędą się w Kłodzku, Polanicy oraz Dusznikach.


Kłodzko
Drugiego stycznia o godz. 18.00 Kłodzko zaprasza na Galowy Koncert Noworoczny (sala widowiskowa KOK). Wystąpią młodzi wykonawcy z grupy Sonori Ensemble. W programie najpopularniejsze arie operowe i operetkowe autorstwa m.in. J. Straussa, F. Lehara, E. Kalmana i G. Verdiego. Bilety w cenie 50 zł (w przedsprzedaży) i 60 zł (w dniu koncertu) do nabycia w Galerii pARTer (pl. Jagiełły 1).


Polanica-Zdrój
Kurort zaprasza pierwszego stycznia do Teatru Zdrojowego na Wielką Galę Noworoczną z udziałem solistów Teatru Wielkiego w Łodzi – Aleksandry Borkiewicz (sopran) i Dawida Kwiecińskiego (tenor) oraz zespołu muzycznego Bogna Band i tancerzy łódzkich scen baletowych. W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych, musicalowych, filmowych w ciekawych interpretacjach i aranżacjach. Początek o godz. 19.00. Bilety w cenie 40 zł dostępne są w sekretariacie Teatru Zdrojowego lub w kasie na dwie godziny przed koncertem. Rezerwacja biletów: rezerwacje@teatr.polanica.pl lub 74 86 90 643


Duszniki-Zdrój
Tradycyjnie na Koncert Noworoczny zaprasza także Fundacja Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich w Dusznikach-Zdroju. W Nowy Rok o godz. 17.00 w Sali im. Jana Webera (ul. Rynek 10) wystąpi zespół CelloManiax.
Muzycy swoją twórczość określają mianem rozrywki z klasą, proponując słuchaczom kompozycje własne, jak i covery. Rock, pop, blues, jazz, folk czy klasyka w wykonaniu na cztery wiolonczele to niewątpliwie ciekawa i unikatowa propozycja. Inicjatorem powstania zespołu i jego liderem jest Marcin Kusek. Obok niego szkielet grupy CelloManiax tworzą Jakub Pożyczka i Jakub Gajownik. W rolę czwartego członka zespołu naprzemiennie wcielają się: Mateusz Mańka, Wojciech Jaworski i Dominik Frankiewicz. Po występie na gości Fundacji czeka tradycyjna lampka wina i słodki poczęstunek. Wstęp 20 zł.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej