TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Galeria pełna mocyMoc adrenaliny czeka wszystkich, którzy 27 sierpnia zawitają do Galerii Twierdza Kłodzko. Strongmani, pokazy sztuk walki, skoki na bungie, ścianka wspinaczkowa, motory crossowe i samochody terenowe. Ekstremalna Twierdza zaprasza.


W ostatnią sobotę wakacji (27.08) Galeria Twierdza Kłodzko wrzeć będzie mocą. Kulturyści wyprężą swe muskuły, a strongmani zmierzą się z olbrzymimi ciężarami. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy sztuk walki. Komu obcy jest lęk wysokości, będzie mógł spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, a amatorzy mocnych wrażeń nie omieszkają skoczyć na bungie. Można będzie przyglądnąć się z bliska motorom crossowym i samochodom terenowym.
Swoje umiejętności zaprezentują ratownicy GOPR, którzy ze sportami ekstremalnymi mają najczęściej do czynienia. Nie zabraknie również występów artystycznych. To nie koniec mocnych wrażeń. Tych, których roznosiła będzie energia, organizatorzy Ekstremalnej Twierdzy zapraszają na II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Kłodzkiej w Armwrestlingu. W zawodach w siłowaniu na rękę wystartować może każdy, bez względu na wiek czy płeć. Panowie podzieleni zostaną na kategorie wagowe poniżej 70 kg, do 78, 86, 95 i ponad 95 kg. U pań i juniorów do lat 18. takich kategorii nie przewidziano. Rywalizacja odbywała się będzie również w kategorii Open oraz VIPowskiej, w ramach której swoje muskuły zaprezentują samorządowcy, szefowie instytucji publicznych i przedsiębiorcy. Trójka najlepszych w poszczególnych kategoriach otrzyma medale i puchary oraz nagrody rzeczowe. Szczegóły na www.galeriatwierdza.pl. Czas na trening!


MS
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej