TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Uśmiech dla PańSiódmego marca Towarzystwo Miłośników Ziemi Kłodzkiej zaprasza na Polsko-czeski Dzień Kobiet. O świetną zabawę zadbają: Gabi Gold i Tadeusz Drozda.


Wydarzenie rozpocznie amatorskie, artystyczne show dla Pań w wykonaniu TMZK z udziałem młodzieży z kłodzkich szkół.
Następnie, w programie Kobieta bez granic wystąpi Tadeusz Drozda, a towarzyszyć mu będzie Gabi Gold. Spotkanie poprowadzą Adam Łącki i Brygida Morawska.
Będą też oryginalne upominki dla przybyłych Pań, tematyczne konkursy z nagrodami oraz losowanie nagrody głównej tego nietuzinkowego wieczoru.
Polsko-czeski Dzień Kobiet rozpocznie się o godz. 17.00 w sali widowiskowej KOK (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 19 zł (przedsprzedaż) i 29 zł (w dniu wydarzenia) dostępne są w Galerii pARTer.


Gabi Gold poznała satyryka i prezentera telewizyjnego Tadeusza Drozdę w 1997 r., po występie w Polsce na Międzynarodowym Festiwalu Miss Wakacji w Ustroniu. Artyści wkrótce nawiązali współpracę - Gabi występowała wraz z Tadeuszem Drozdą w cyklicznym programie pt. Herbatka u Tadka (TVP2). Pojawiała się też w różnych programach telewizyjnych m.in. Europa da się lubić, Śpiewające fortepiany. W 2004 r. nagrała płytę pt. Ještě že tě mám, która w Polsce została wydana pod nazwą Malowany dzbanek. Obecnie artyści wrócili do współpracy i ruszyli w trasę z nowym programem.


 


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej