TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kreatywna energiaTrzeciego października Bystrzyca zaprasza na Ogólnopolskie Zawody Tańca Breakdance – The Fresh Moves. Piąta edycja zmagań rozpocznie się o godz. 15.00 w MGOK (ul. Wojska Polskiego 20).


Nieodłącznym elementem pokazów tej widowiskowej techniki tańca jest połączenie dużej ilości elementów siłowo-sprawnościowych z ciągłą rywalizacją zawodników. Tancerze uczestniczą w tzw. bitwach, w których wygrywa sprawniejszy i bardziej pomysłowy uczestnik. Każdy z zawodników prezentuje autorskie triki akrobatyczne. Interaktywne pojedynki rozgrywane pomiędzy zawodnikami oraz pokazy umiejętności taneczno-akrobatycznych, to największe atrakcje sobotniego popołudnia z tańcem. O część artystyczną bystrzyckich zawodów zadbała Szkoła Tańca Liquid (Michał Prostko). W tym roku zawodnicy wystąpią w bitwach zawodnik przeciwko zawodnikowi (1 vs 1). Na końcu, ośmiu zwycięskich tancerzy zmierzy się z ośmioma najlepszymi tancerzami z Polski (The Great 8). Bilety wstępu w cenie 5 zł. Regulamin zawodów dostępny jest na www.mgok.pknet.pl


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej