TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Forum TutoringuTutoring jest wyjątkowym podejściem do edukacji, które staje się coraz szerzej znane w Polsce, jednak wciąż niewiele placówek go stosuje. Jego elementy nie przypadkowo można spotkać głównie tam, gdzie istnieje nastawienie na osiąganie wysokich wyników lub –inaczej rzecz ujmując – tam, gdzie dąży się do wielkości i kładzie się nacisk na rozwój potencjału uczniów i studentów.


Forum Tutoringu to unikalna możliwość poznania najważniejszych założeń, narzędzi oraz rezultatów, jakie przynosi zyskująca na popularności metoda tutoringu. Uczestnicy Forum będą mieć okazję poznania dobrych praktyk tutorskich, zarówno w obszarze pracy z podopiecznymi, jak i wdrażaniam etodytutoringu w placówkach i projektach edukacyjnych. Udział w Forum Tutoringu to również pierwszy krok w kierunku zostania certyfikowanym tutorem. Organizator Forum, CollegiumWratislaviense, to wiodący w Polsce ośrodek edukacji spersonalizowanej, posiadający bogate doświadczenie w prowadzeniu tutoringu i kształceniu tutorów.


Więcej na www.cw.edu.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej