TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Feta z RóżamiW tym roku Agrofeta osiągnie pełnoletność - przed nami 18. edycja popularnej imprezy. Zabawę zainaugurują zawody dla wędkarzy (11.08, godz. 7.00). O godz. 11.00 na Placu za Bramą (deptak w Szczytnej) rozpocznie się Międzynarodowe Święto Rzemiosł, w którym zaprezentowane zostaną tradycje rzemieślnicze z Polski i Czech. Na żywo podziwiać można będzie proces wytapiania i grawerowania szkła, wytop żeliwa, powstawanie gobelinów, rzeźb i wyrobów  cukierniczych. Będą także pokazy kowalstwa artystycznego i garncarstwa. O godz. 13.00 odbędzie się Dolnośląski  Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych Integracja przez sport i rekreację. W programie przeglądu znalazły się m.in. występy artystyczne, wystawa i zawody sportowe. Od godz. 19.00 sceną zawładnie kłodzki zespół Grans, który rozgrzeje publiczność przed koncertem grupy Manchester (godz. 21.00).


Drugi dzień zabawy (12.08) rozpocznie się o godz. 11.00 pokazami rękodzieła. W południe wystartuje 17. Dolnośląski Festiwal Przyśpiewek Wiejskich, a o godz. 15.00 konkursy, m.in. na najlepszy chleb Agrofety, najsmaczniejszą potrawę, zawody drwali, konkurs masarni Dolnego Śląska, konkurs piekarń. Poznamy też najlepsze gospodarstwo  agroturystyczne, zwycięzców konkursu przyśpiewek i obejrzymy pokaz lotów gołębi pocztowych. O godz. 17.15  publiczności zaprezentuje się grupa wokalno-taneczna z miejscowego MOK, a o godz. 18.00 zagra zespół Żuki. O godz.  20.30 na scenie pojawi się gwiazda imprezy - zespół Róże Europy. Na zakończenie Agrofety nad miastem wybuchną  kolorowe sztuczne ognie.


Róże Europy – zespół powstał w 1983 r., a największą popularność święcił na przełomie lat 80 i 90-tych XX wieku.  Największymi hitami Róż Europy są: Jedwab, Stańcie przed lustrami, Kontestatorzy, Wesołych Świąt.


 


Maciej Schulz


 


Róże Europy – zespół powstał w 1983 r., a największą popularność święcił na przełomie lat 80 i 90-tych XX wieku.  Największymi hitami Róż Europy są: Jedwab, Stańcie przed lustrami, Kontestatorzy, Wesołych Świąt.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej