TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dzień Dziecka w Galerii TwierdzaOdkrywanie tajników 3D, eksperymenty dla każdego, zabawy przestrzenne, układanki przestrzenne w 3D i wiele innych atrakcji czeka na dzieci w każdym wieku, które odwiedzą Galerię Twierdza w Kłodzku w niedzielę, 29 maja.


Galeria Twierdza Kłodzko świętuje Dzień Dziecka już 29 maja i z tej okazji zaprasza wszystkie dzieci, te małe i duże oraz rodziców i opiekunów do wspólnej zabawy w specjalnie przygotowanym Studiu 3D. 3DLandia powstanie na pasażu Galerii i będzie zaaranżowana jako nowoczesne studio. Na jego ścianach pojawią się stereogramy oraz obrazy przestrzenne, a zadaniem uczestników zabawy będzie odgadnięcie, co jest na nich wyświetlane.


Obrazy przestrzenne to dopiero początek zabawy z technologią 3D. W studiu organizowane będą warsztaty 3D dla wszystkich chętnych, podczas których będzie możliwość tworzenia ciekawych budowli za pomocą specjalnych długopisów 3D. Uczestnicy warsztatów 3D dowiedzą się również, jak z płaskiej kartki stworzyć złudzenie 3D, wyruszą w świat pełen magii z okularami 3D. Amatorów nowoczesnych technologii z pewnością ucieszy Kino 3D w smartfonie, dzięki specjalnej aplikacji i okularom 3D. Młodsze dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach przestrzennych, prowadzonych przez animatorów. Będą budować konstrukcje z wielkich puzzli czy klocków kartonowych, malować domki oraz brać udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.


Dziecięce zabawy w 3D rozpoczną się o godzinie 12.00, a zakończą się ok 18.00. 
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej