TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Na dwa akordeonyNiesamowity duet akordeonowy Art Acc Duo wystąpi w sobotę (16.03) w Kłodzku w ramach 18. edycji Dnia Akordeonu.


Duet Art Acc - Michał Cholka i Łukasz Nowakowski - gra energetyczną muzykę rozrywkową. Odnajduje się także w repertuarze muzyki poważnej. Muzycy, przez lata zdobywali nagrody na międzynarodowych konkursach akordeonowych oraz brali udział w licznych kursach mistrzowskich. Artyści otrzymali stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, reprezentowali poznańską uczelnię na Koncercie Roku najlepszych dyplomantów. Michał Cholka i Łukasz Nowakowski wystąpią w Kłodzku w ramach 18. Dnia Akordeonu – koncert poprowadzi Liliana Stopka.


Spotkanie z muzyką akordeonową rozpocznie się o godz. 18.00 w sali widowiskowej KOK (pl. Jagiełły 1). Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł (w dniu koncertu – 25 zł) do nabycia w Galerii pARTer.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

22 marca 2019
Imieniny obchodzą:
Katarzyna, Bogusław, Oktawian, Jagoda

Dzisiejsze wydarzenia

  • Koncert z okazji narodowego święta Grecji – Ares Chadzinikolau solo. Lądek, Dom Klahra Kawiarnia Artystyczna, ul. Rynek 1, godz. godz. 19.30, bilety 25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu.

  • Spektakl Damski BiznesKłodzko, sala widowiskowa KOK, pl. Jagiełły 1, godz. 20.00, wstęp 75 zł.


Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej