TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
ImprezaW lipcu Duszniki będą jedną z najbardziej rozrywkowych miejscowości w regionie. Natalia Szroeder i Liber, Rafał Brzozowski z zespołem z pewnością uatrakcyjnią pobyt w uzdrowisku.


Dusznickie Lato rozpocznie się 19 lipca ogodz. 16.00 na boisku przy al. Chopina.Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, jak i starszych miłośników dobrej zabawy. O tych ostatnich zadbają Liber i Natalia Szroeder oraz Rafał Brzozowski z zespołem. Wstęp oczywiście wolny.


Liber - właściwie Marcin Piotrowski. Raper. Współpracował z Kubą Mańkowskim i Sylwią Grzeszczak, Agnieszką Włodarczyk, Mezo, Slums Attack oraz Gosią Andrzejewicz. Nagrał 6 albumów. Jest laureatem nagród Eska Music Awards i VIVA Comet Awards.


Natalia Szroeder - jej największą pasją jest śpiew. W 2011 roku artystka wygrała program Szansa na sukces. Jej debiutancki singiel Jane został Kaszubskim hitem lata, a piosenka utrzymywała się przez wiele tygodni na liście przebojów stacji VIVA oraz w radiu RMF FM.


Rafał Brzozowski - brązowy medalista Mistrzostw Polski w zapasach. W 2002 r. wystąpił w Szansie na sukces. Od 2003 r. jest członkiem zespołu Emigranci. Uczestnik The Voice of Poland. Zdobywca nagrody Eska Music Awards 2012 za piosenkę Tak blisko. W tym roku na opolskim festiwalu zdobył SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej