TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Imprezowe latoDusznickie Lato rozgrzeje publiczność do czerwoności już 16 sierpnia. Na boisku przy al. Chopina wystąpi m.in. Ewelina Lisowska.


Duszniki to kurort pełen muzyki - także tej rozrywkowej. Dusznickie Lato rozpocznie się o godz. 16.00 programem dla najmłodszych pt. Bajkolandia. O godz. 17.30 na scenie pojawi się grupa wokalna Splot, a potem dzieci powalczą o nagrodę włodarza miasta. O godz. 18.40 odbędzie się pokaz zumby, a po nim występ duszniczanki Iwony Kupisz. O godz. 20.00 dla publiczności zagra Ernest Staniaszek z zespołem Eleanore Kriger , a o godz. 21.40 sceną zawładnie Ewelina Lisowska. Po koncercie wystartuje dyskoteka pod gwiazdami.


Ewelina Lisowska


Piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2011 roku wzięła udział w programie Mam talent!. Rok później dotarła do półfinału X Factor. W efekcie podpisała kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska. Pod koniec 2012 r. odbyła się premiera singla W stronę słońca, który dzięki serwisowi YouTube znalazł się na liście najchętniej odtwarzanych materiałów muzycznych na świecie. W ubiegłym roku w Opolu wokalistka odebrała Superjedynkę.


Ernest Staniaszek


Student Realizacji Dźwięku na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Wokalista, harmonijkarz, gitarzysta, autor tekstów i muzyki. Szerszej publiczności znany jest zwystępu w programie The Voice of Poland.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej