TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dukaty DobrociJuż ponad 2/3 nakładu Dukatów Dobroci zniknęło z kas E.Leclerc. Klienci chętnie biorą udział w akcji, a głodne dzieci z Polski i Afryki wspierać można jeszcze do 28 grudnia. 
E.Leclerc bardzo często angażuje się w inicjatywy o charakterze społecznym. Idea pomocy potrzebującym to nie tylko jeden ze sztandarowych punktów polityki marki, ale też ważna rzecz dla klientów, którzy już wielokrotnie udowodnili, że chcą pomagać innym. Akcja Następny posiłek czeka na wydanie to potwierdza. Mennica Polska wyprodukowała 95 000 Dukatów Dobroci, a 70 000 z nich trafiło do kieszeni kupujących. Rachunek jest prosty - jeden Dukat to 5 złotych, a już dwa zapewniają dziecku ciepły posiłek.
Niezmiernie cieszy nas zaangażowanie klientów, bo zdajemy sobie sprawę, że te 70 000 sprzedanych Dukatów realnie przełoży się na pomoc głodnym dzieciom. Akcja jednak wciąż trwa i – nie ukrywam – mocno liczę na to, że klienci E.Leclerc wciąż będą tak hojni, jak do tej pory. – podkreśla Jean-Philippe Magre, Prezes E.Leclerc Polska.
Wspólna inicjatywa E.Leclerc i Polskiej Akcji Humanitarnej trwa od września. W ramach programu Pajacyk klienci E.Leclerc z całej Polski mogą kupować Dukaty Dobroci. Dochód ze sprzedaży trafi na konto PAH, a stamtąd powędruje do potrzebujących dzieci z Polski i Afryki w postaci ciepłych posiłków.
Dukaty Dobroci dostępne są w kasach E.Leclerc jeszcze do 28 grudnia. 
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej