TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Wilcze partyW czerwcu (1-4.06) Międzylesie zaprasza na 23. edycję obchodów dni miasta. W programie m.in. wernisaż wystawy, piknik kulinarny oraz występ grupy Fajters.


W czwartek (1.06) w międzyleskim Zespole Szkół odbędzie się piknik familijny – Średniowieczny polsko-czeski dzień dziecka. Następnie, o godz. 17.00 do wspólnej zabawy w familijnym gronie zaprasza międzyleski zamek. W programie drugiego dnia obchodów (2.06), m.in. wernisaż wystawy prac malarki Moniki Dalinkiewicz (godz. 19.00, zamek) oraz dyskoteka pod gwiazdami (od godz. 20.00, pole biwakowe). Na sobotę (3.06) organizatorzy zaplanowali festyn kulinarny Grillowanie pod Trójmorskim Wierchem (od godz. 16.00, pole biwakowe). W programie m.in. konkurs kulinarny, turnieje i zawody sprawnościowe. Przed publicznością wystąpi Moises Bethencourt Mendoza (godz. 18.00) oraz grupa Fajters. Na zakończenie wieczoru odbędzie się pokaz sztucznych ogni i zabawa taneczna.
W niedzielę (4.06, od godz. 13.00) na polu biwakowym czeka wiele atrakcji dla dzieci, m.in. żołnierski park linowy oraz pokazy taneczne, sztuk walki i ptaków drapieżnych.
Ostatnią atrakcją czerwca w Międzylesiu (11.06) będzie pokaz starych samochodów. Rozpocznie się on o godz. 15.00 na miejskim rynku.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej