TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dni MiędzylesiaW pierwszy weekend czerwca miasto z wilkiem w herbie obchodzić będzie swoje święto. W programie m.in. pokazy starych samochodów, prezentacja ptaków drapieżnych oraz występ zespołu Horyzont.


W pierwszy piątek czerwca (3.06) Międzylesie zaprasza m.in. na występ mini cyrku Obimbolando oraz dyskotekę pod gwiazdami (miejskie pole biwakowe). W sobotę (4.06) od godz. 12.00 do 15.00 na międzyleskim rynku (plac Wolności) będzie można obejrzeć odrestaurowane stare samochody. Tego dnia warto też będzie odwiedzić arkady miejscowego zamku, gdzie zlokalizowano wystawę starych pocztówek. Również o godz. 12.00 rozpocznie się gra uliczna pt. Perły Międzylesia. Tego samego dnia, o godz. 16.00, na miejskim polu biwakowym rozpocznie się festiwal kulinarny Grillowanie pod Trójmorskim Wierchem. O godz. 20.00 przed publicznością wystąpi grupa Centrala 57, a o godz. 22.00 na scenie pojawi się zespół Horyzont. Występy muzyczne zakończy pokaz sztucznych ogni.


W niedzielę (5.06) od godz. 13.00 na polu biwakowym rozpoczną się m.in. pokazy sztuki walki hapkido, występy taneczne oraz wystawa ptaków drapieżnych.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej