TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dla twardzieliJuż 7 lipca Radków zaprasza na zawody dla prawdziwych twardzieli – Garmin Iron Triathlon. Choć zawodnicy będą mieli do pokonania jedną czwartą dystansu słynnych zawodów IronMan, to i tak czeka ich spory wysiłek.


Triathlon to połączenie pływania, jazdy na rowerze i biegania. Pierwsze zawody zorganizowano w 1974 r. w San Diego. Dystans zawodów liczy od 0,6 km pływania, 15 km jazdy rowerem i 3 km biegu w super sprincie do 10 km pływania 421 km jazdy rowerem i 42 km biegu w Ultraman Triathlon. Wygrywa oczywiście zawodnik z najlepszym czasem, a w przypadku startu wspólnego ten, który pierwszy przetnie linię mety. Zawody w Radkowie odbędą się na dystansie 0,95 km pływania, 22,5 km wyścigu kolarskiego oraz 10,55 km biegu. Zawody rozpoczną się na zalewie o godz. 11.30. Po konkurencji wodnej przyjdzie czas na rower. Zawodnicy pokonają trasę Radków-Karłów-Radków. Trasa biegu poprowadzona została m.in. ulicami Radkowa. Limit czasu ukończenia wyścigu to 4,5 godziny. Wręczenie nagród zaplanowano na godz. 16.30. Szczegóły na www.irontriathlon.pl


 


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej