TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Disco RudaGala Disco Polo to marcowy hit Nowej Rudy (2.03). Na scenie pojawią się zespoły: Piękni i Młodzi, Classic oraz Weekend.


Drugiego marca Nowa Ruda zaprasza na galę z udziałem gwiazd Disco Polo. Na scenie hali sportowej CTS wystąpią Piękni i Młodzi, Weekend oraz Classic.
Zespół Piękni i Młodzi powstał w 2012 r. w Łomży z inicjatywy małżeństwa Magdaleny i Dawida Narożnych, którzy zaprosili do współpracy Daniela Wilczewskiego. Ich teledysk do singla Niewiara, którego premiera na YouTube miała miejsce w lipcu 2013 r. doczekał się do tej pory 33 mln wyświetleń. Weekend powstał w 2000 r. w Sejnach. Tworzą go Radosław Liszewski (lider i wokal) oraz Adam Łazowski i Bernard Mikulski (sekcja taneczna). Na swoim koncie grupa ma wiele nagród i wyróżnień, m.in. z Festiwalu Disco Polo i Dance w Ostródzie. Ich hit Ona tańczy dla mnie jako jedyna z Polski znalazła się na liście TOP 100 kanału YouTube.
Classic z Iłowa powstał w 1992 r. Tworzą go Robert Klatt, Łukasz Zacierski, Piotr Strycharski, Sebastian Dorosiewicz, Mieczysław Grubiak i Mariusz Winnicki. Przez 26 lat działalności muzycy wydali w sumie 12 albumów.
Gala w Nowej Rudzie rozpocznie się o godz. 18.30. Wstęp 60 zł, a szczegóły na www.mok.nowaruda.pl


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej