TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dieta Cud w KudowieSpektakl Komediowy Dieta Cud z doborową obsadą oraz romantyczne pieśni rosyjskie, to propozycje Kudowy na wrześniowe popołudnia.


W niedzielę 18 września za sprawą zespołu Ensemble Kalinka przeniesiemy się w krainę rosyjskich pieśni i romansów. Wokaliści Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran) i Andrzej Jankiewicz (tenor) wraz z akompaniamentem rosyjskiej pianistki Natalii Nestorowej w czarujący sposób przekażą bogactwo nastrojów, jakie wypełniają rosyjską muzykę. Podczas koncertu usłyszymy takie standardy jak Oczy czarne, Kalinka, Bubuliczki, czy Podmoskiewskie wieczory. Początek występu w kudowskim Teatrze Zdrojowym o godz. 19.30. Bilety 15 zł.


Z kolei 25 września Kudowa zaprasza do Teatru Zdrojowego na komedię Dieta cud. Akcja sztuki rozgrywa się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show W domu Slim Brothera. Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie.
Bohaterki: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness, przygotowują się do finałowego odcinka „na żywo”. Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem smsów wybiorą „Miss Fitness”.
Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która stracił najwięcej kilogramów w myśl zasady „im mniej – tym więcej”. Będziemy więc świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: „cel uświęca środki.”
Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.


Początek o godz. 16.00. Bilety w cenie 70 zł nabyć można w Punkcie Informacji Turystycznej (ul. Zdrojowa 44) lub w Referacie Promocji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta (pok. nr 2).

Komedia Dieta cud to satyra na telewizyjne czasy, gdzie człowiek – najmniej ważny element wszechobecnego show, staje się narzędziem świętej „oglądalności”, produktem wypełniającym czas między blokami reklamowymi. I historia trzech pułapek, w które dały się złapać uczestniczki. I trzech decyzji, dzięki którym możemy liczyć na szczęśliwy finał.


Spektakl w obsadzie gwiazdorskiej: Grażyna Barszczewska, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Dałkowska, Ewa Kuklińska, Halina Rowicka, Grażyna Wolszczak, Mimi Kokoski, Alicja Dąbrowska i Kamila Sammler-Kotys.Dieta cud Jan Jakub Należyty
Reżyseria - Piotr Dąbrowski
Producent – Leszek Kwiatkowski


Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej