TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Schudnąć ze śmiechuSchudnąć ze śmiechuW przedostatnią niedzielę miesiąca (18.11) Stronie zaprasza na komedię Dieta cud w gwiazdorskiej obsadzie - Adrianna Biedrzyńska, Ewa Dałkowska, Ewa Kuklińska i Grażyna Barszczewska.Spektakl Jana Jakuba Należytego przeniesie nas na plan reality show do domu Slim Brothera. Obejrzymy dwa ostatnie dni eliminacji, w których trzy finalistki programu walczyć będą o wielką nagrodę, sławę i dostatnie życie w luksusie. Bohaterki komedii: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka kręconego na żywo. Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem SMS-ów wybiorą tę najlepszą - Miss Fitness. Komedia Dieta cud to satyra na czasy, w których człowiek stał się mało znaczącym przedmiotem - produktem wypełniającym czas między telewizyjnymi blokami reklamowymi. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury (ul. Kościuszki 18).


Bilety w cenie 60 zł do nabycia w CETiK-u.Szczegółowe informacje pod nr tel. 74 8143205 (e-mail: it.kultura@stronie.pl).
Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej