TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
DFM na sierpieńDolnośląski Festiwal Muzyczny zawita do Żelazna (5.08), Polanicy (10.08), Lądka (17.08) i Barda (12 i 30.08). Wystąpią m.in. Jan Bokszczanin (organy), Anna Wróbel (wiolonczela) oraz Chór Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk.


W sierpniu, w ramach DFM odbędzie się sześć koncertów. Na pierwszy z nich organizatorzy zapraszają w niedzielę (5.08 o godz. 19.00) do Pałacu Żelazno. Wystąpi zespół Calliope Duo czyli Artashes Stamboltsyan (skrzypce), Sarah Stamboltsyan (fortepian).


W piątek (10.08) odbędzie się koncert plenerowy w Villi Polanica. Początek recitalu o godz. 20.00, wystąpią: Kathrin Spillner (skrzypce), Alexander Annegarn (fortepian). Muzyczny kunszt artystów podziwiać będzie można także dwa dni później (12.08) – recital rozpocznie się o godz. 19.00 w Bazylice Mniejszej NNMP w Bardzie.


W piątek (17.08) o godz. 19.00, w kościele pw. NNMP w Lądku wystąpi duet: Jan Bokszczanin (organy) i Anna Wróbel (wiolonczela).


Kolejny koncert DFM-u odbędzie się w sobotę (25.08 o godz. 19.00) w kaplicy św. Anny w Szalejowie Dolnym. Wystąpią: Elżbieta Nowotarska (sopran), Magdalena Cornelius (mezzosopran), Thomas Cornelius (fortepian).


Ostatni z sierpniowych koncertów odbędzie się w czwartek (30.08. o godz. 19.00) w Bazylice Mniejszej NNMP w Bardzie. W koncercie Viva la Polonia wystąpią Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.


Wstęp na wszystkie koncerty DFM-u jest bezpłatny.


ECh
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej