TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Gwiazdorska wiosnaDawid Kwiatkowski, Krystyna Czubówna oraz Mariusz Kiljan w kwietniu odwiedzą polanicki kurort.


Dwudziestego trzeciego kwietnia Polanica zaprasza na kolejną odsłonę Krakowskiego Salonu Poezji. Do tej pory w tutejszym Teatrze Zdrojowym poezję czytali m.in. Anna Dymna, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak, Dorota Pomykała, Jan Peszek, Piotr Cyrwus i Marek Dyjak. Tym razem w programie Bezczas i dwoje ludzieńków wystąpią Krystyna Czubówna i Jacek Romanowski. Początek o godz. 15.00. Wstęp wolny.
Tydzień później (30.04) kurort zaprasza na energetyczny koncert Dawida Kwiatkowskiego. Młody artysta zainauguruje tegoroczną majówkę. Początek koncertu o godz. 19.00. Wstęp 35 zł. Kolejną atrakcją polanickiej majówki (2.05) będzie spektakl 20 najśmieszniejszych piosenek na świecie. Widowisko poprowadzi aktor filmowy i teatralny Mariusz Kiljan. Początek o 19.00, wstęp 35 zł.


Krakowski Salon Poezji
Krakowski Salon Poezji powstał w 2002 roku z inicjatywy Anny Dymnej. W mieście założycielskim, w każdą niedzielę w południe znani aktorzy czytają wiersze swoich ulubionych poetów, a towarzyszą im wybitni instrumentaliści. W Salonie spotykają się aktorzy z różnych teatrów z Krakowa oraz z innych miast, starsi z młodszymi, pedagodzy ze studentami, aktorskie małżeństwa, wielcy i znani, z tymi mniej znanymi. Od 2012 roku to niezwykłe wydarzenie gości również w Polanicy.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej