TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Teatr w mieścieW czerwcu na kłodzkiej scenie zaprezentują się dwa teatry z Katowic. Teatr Żelazny wystawi sztukę Romanca (8.06), a Teatr Gry i Ludzie spektakl dla dzieci Ani me, ani be (22.06).


Instytucja Kłodzko 2016 w ramach projektu Teatr Kłodzko w czerwcu zaprezentuje dwa spektakle. W niedzielę (8.06) o godz. 18.00 Teatr Żelazny zaprasza na Romancę Jacka Chmielnika w reż. Marcina Ehrlicha. Spektakl to opowieść o nieokiełznanej namiętności, która popycha bohaterów do zdrady i zbrodni. Nie brak w niej również okazji do śmiechu i dobrej zabawy. Na scenie pojawią się: Ryszarda Celińska, Piotr Wiśniewski oraz Kamil Katolik. Bilety w cenie 22 zł (12 zł ulgowy). Dwa tygodnie później (22.06) o godz. 17.00 katowicki Teatr Gry i Ludzie zaprasza dzieci na spektakl Ani me, ani be. Zwariowany profesor Decybeliusz i jego asystentka Zosia zabiorą publiczność do krainy pełnej dźwięków. W spektaklu wystąpią: Alicja Szymkiewicz i Szymon Strużek. Bilet wstępu w cenie 16 zł (8 zł dziecięcy). Oba spektakle zaprezentowane zostaną na Miejskiej Scenie w Kłodzku (KCKSiR, pl. Jagiełły 1). Bilety i rezerwacje w kasie Galerii Sztuki pARTer, tel. 74 8673364.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej