TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Tańcząca Nowa RudaNowa Ruda tradycyjnie witać będzie wiosnę tańcem. Miasto zaprasza na 10. Festiwal Tańca Comania (21.03) oraz 35. Noworudzkie Spotkania Taneczne (22.03).


Pierwszego dnia wiosny (21.03) w hali Centrum Turystyczno-Sportowego (Nowa Ruda-Słupiec, ul. Kłodzka 16) spotkają się miłośnicy hip-hopu, show-dance oraz jazzu. W powietrzu zawirują mocne bity charakterystyczne dla Festiwalu Tańca Comania. W tym roku będzie to 10. edycja wydarzenia. Imprezę podzielono na trzy bloki. W pierwszym zaprezentują się specjaliści od hip-hopu. Drugi skupi miłośników jazz dance. Show dance, taniec wolny i taniec współczesny zostaną zaprezentowane w ostatnim bloku. Podczas zawodów zatańczą zarówno małe, jak i duże formacje, podzielone na kategorie wiekowe. Bilet wstępu w cenie 15 zł.
Nazajutrz (22.03) odbędą 35. Noworudzkie Spotkania Taneczne. Na parkiecie hali CTS (ul. Kłodzka 16) zaprezentują się tancerze szkół tanecznych z wielu regionów Polski. Zmierzą się w różnych klasach i kategoriach wiekowych. Zawodnicy zaprezentują tańce standardowe, latynoamerykańskie, a także kombinacje stylów. Występy w ramach wydarzenia również podzielono na trzy bloki – pierwszy rozpocznie się o godz. 10.00. Festiwal zwieńczy Gala wieczorna (godz. 17.00). Koszt całodniowego karnetu wstępu to 20 zł. Szczegóły na www.mok.nowaruda.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej