TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Tańce wiosenneNowa Ruda witać będzie wiosnę tanecznym krokiem. Miasto zaprasza na Festiwal Tańca Comania (16.03) oraz 34. Noworudzkie Spotkania Taneczne (17.03).


Podczas tanecznego weekendu w Nowej Rudzie zagości zarówno taniec współczesny, jak i standardy.
W sobotę (16.03) swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy startujący w ramach Festiwal Tańca Comania. Hip-hop, show-dance oraz taniec współczesny z pewnością rozkręcą publikę a powietrze zawiruje mocnymi bitami. Wydarzenie podzielone zostało na 3 bloki. W pierwszym (godz. 10.00) zaprezentują się specjaliści od disco dance. Drugi skupi miłośników hip-hopu (od godz. 13.30). Show dance, taniec wolny i taniec współczesny zostaną zaprezentowane o godz. 17.15. Podczas zawodów zatańczą zarówno małe, jak i duże formacje, podzielone na kategorie wiekowe. Wstęp na wszystkie bloki imprezy 15 zł (ulgowy 10 zł).


Nazajutrz (17.03) odbędą się 34. Noworudzkie Spotkania Taneczne. Na parkiecie hali CTS (ul. Kłodzka 16) zaprezentują się uczniowie szkół tanecznych z wielu regionów Polski. Zmierzą się w różnych klasach i kategoriach wiekowych. Zawodnicy zaprezentują tańce standardowe, latynoamerykańskie, a także kombinacje stylów. Imprezę podzielono na trzy bloki – pierwszy rozpocznie się o godz. 10.00, drugi o 13.30, a trzeci (Gala wieczorna) o 17.00. Koszt całodniowego karnetu wstępu to 20 zł, a na pojedynczy blok 15 zł. Szczegóły na www.mok.nowaruda.pl


MS
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej