TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Taneczna wiosnaNowa Ruda powita wiosnę tanecznym krokiem - 24 i 25 marca hala sportowa CTS w Nowej Rudzie-Słupcu (ul. Kłodzka 16) wypełni się muzyką i energią zawodowych tancerzy.


W sobotę (24.03) odbędzie się Festiwal Tańca Comania, co z pewnością ucieszy miłośników hip-hopu, show-dance oraz jazzu. Zawody podzielono na trzy bloki. W pierwszym (godz. 10.00) zaprezentują się specjaliści od disco dance. Drugi skupi miłośników hip-hopu (początek o godz. 13.30). Show dance, taniec wolny i taniec współczesny zostaną zaprezentowane w ostatnim bloku (godz. 17.00). Podczas zawodów zatańczą zarówno małe, jak i duże formacje, podzielone na kategorie wiekowe. Tancerze walczyć będą o nagrody pieniężne i tytuł mistrza parkietu. Całodzienny bilet wstępu 15 zł.


W niedzielę (25.03) na parkiet wkroczą uczestnicy 33. Noworudzkich Spotkań Tanecznych. Ideą przewodnią wydarzenia jest prezentacja bogatego dorobku stworzonego dzięki pasji wielu pokoleń noworudzian oraz potencjału rodzimych tancerzy. W hali CTS zaprezentują się uczniowie szkół tanecznych z wielu regionów Polski. Zmierzą się w różnych klasach i kategoriach wiekowych. Zawodnicy zaprezentują tańce standardowe, latynoamerykańskie, a także kombinacje stylów. Imprezę podzielono na trzy bloki – pierwszy rozpocznie się o godz. 10.00, drugi o godz. 13.30, a trzeci o godz. 17.00. Koszt całodniowego karnetu wstępu to 20 zł.


Szczegóły na www.mok.nowaruda.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej