TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Uzdrowisko śmiechuFormacja Chatelet wystąpi 16 czerwca w polanickim Teatrze Zdrojowym. Nie zabraknie dobrych skeczy
i mnóstwa śmiechu.


Formacja Chatelet powstała w 1996 roku w Krakowie. Pomysłodawcą projektu, koncepcji artystycznej i autorem tekstów był Krzysztof Niedźwiedzki. Oprawą muzyczną zajął się Adam Grzanka. Zaledwie kilka miesięcy po powstaniu formacja zdobyła Grand Prix na przeglądzie kabaretów PAKA.
Formacja Chatelet świetnie sprawdza się zarówno podczas kameralnych spotkań, jak i w kontakcie z kilkutysięczną publicznością. Komicy lubią improwizować, nie unikają też tematów kontrowersyjnych. Największą popularność przyniosły im skecze o Euzebiuszu, znanym jako Buba. W Polanicy grupa satyryków w składzie Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Barbara Tomkowiak wystąpi 16 czerwca o godz. 19.00 w najnowszym programie Gramy dalej. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Teatrze Zdrojowym.
Dzień później w Polanicy ruszy cykl spotkań i warsztatów pt. Góry w górach (17.06, godz. 14.00, park). Będzie pokaz piszczałek, dud, instrumentów pasterskich, nauka tańca góralskiego i warsztaty rękodzieła (dekoracje z wełny). O godz. 17.00 w muszli rozpocznie się koncert prezentujący folklor górali żywieckich. O godz. 19.00 impreza przeniesie się do Teatru Zdrojowego, gdzie odbędzie się spotkanie z Michałem Cessanisem. Podróżnik jest m.in. wicenaczelnym National Geographic Traveler. Dodatkowo w Galerii Sztuki Akwarium można będzie zobaczyć fragment wystawy podsumowującej X Ogólnopolskie Plenerowe Spotkania Fotografików-Tatry 2016.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej