TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Centrala 57 na Scenie Machiny!Pochodzący z Ziemi Kłodzkiej zespół Centrala 57 bierze udział w konkursie Scena Machiny, organizowanym przez znane muzyczne czasopismo. Dzięki głosom miłosników twórczości bluesowej grupy, muzycy mogą rozpocząć przełomowy etap w swojej karierze.


Co trzeba zrobić by pomóc Centrali 57? To proste. Wystarczy wejsć na stronę http://scena.machina.pl/#/ 405/ i zagłosować.


Wymagana jest standardowa i ekspresowa rejestracja w serwisie, po kliknięciu na przycisk Głosuj, do wyboru: przez maila lub facebooka. Muzykom znacząco pomoże również dodanie zespołu do swojego profilu poprzez kliknięcie na różowy przycisk "ZOSTAŃ FANEM ARTYSTY!".


Każdy uczestnik konkursu może oddać jeden głos dziennie aż do 20 listopada. Dla artystów to jedyna sznasa by w jednym momencie wydali płytę i otrzymali środki na promocję ich twórczości. W zamian gwartanują specjalny koncert dla swoich Fanów.


To nie jedyna korzyść z oddania głosu. Każdy kto bierze udział w konkursie Scena Machiny może wygrać dostęp do strony internetowej, z której można legalnie ściągać muzykę oraz bilety na koncerty takich artystów jak Monika Brodka, Gaba Kulka czy Myslovitz.


Klikajmy!
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej