TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Cały Kazio po raz 5.W październiku w polanickim kurorcie odbędzie się istny zjazd gwiazd. Wszystko za sprawą 5. Festiwalu Marii Czubaszek, czyli Cały Kazio (4-7.10).


Festiwal poświęcony twórczości znakomitej tekściarki, jaką była Maria Czubaszek odbędzie się w Polanicy po raz piąty. Wydarzenie rozpocznie się (4.10) wieczorem wspomnień, podczas którego w muszli koncertowej wyświetlone zostaną filmy z Wojciechem Pokorą. Początek o godz. 18.00.
Oficjalne otwarcie festiwalu nastąpi dzień później (5.10., godz. 18.00, muszla koncertowa). W inauguracji udział wezmą: Hirek Wrona (pomysłodawca imprezy), Jacek Fedorowicz, Artur Andrus oraz kabarety A jak i Sekcja Muzyczna Kuźni Kołłątajowskiej Prawdziwych Mężczyzn. O godz. 18.30 rozpocznie się Dancing z Kaziem, który poprowadzi DJ Vika. Wstęp bezpłatny. Niemal równolegle, bo o godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym rozpocznie się Kabareton, z udziałem Sekcji Muzycznej Kuźni Kołłątajowskiej Prawdziwych Mężczyzn, kabaretu A Jak i Jacka Fedorowicza. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie recital Artura Andrusa. Ogłoszone zostaną także wyniki 2. konkursu na skecz radiowy. Wstęp 95 zł. O tej samej porze z namiotu Trójki pod Teatrem Zdrojowym prowadzona będzie Lista Przebojów, a po niej w eter popłynie audycja Offensywa (godz. 22.00), nadawana live z Polanicy.
Sobota (6.10) rozpocznie się od Festiwalowego Turnieju Scrabblowego z udziałem gości festiwalu (godz. 11.00, muszla koncertowa, wstęp wolny).
O godz. 15.00 Piotr Stelmach poprowadzi w Villi Polanica (ul. Matuszewskiego 8) Klub Książki Rozumnej. Potem mikrofon przejmie Magda Umer. O godz. 17.00 z namiotu Programu III przed Teatrem Zdrojowym nadawana będzie audycja Myśliwiecka 3/5/7. O godz. 19.00 w polanickim teatrze rozpocznie się Koncert Galowy. Wystąpią: Magda Umer, Barbara Wrońska, Ørganek i Kuba Sienkiewicz. Gospodarzem wieczoru będzie Artur Andrus, a gośćmi specjalnymi Wojciech
Karolak i Jacek Fedorowicz. Wstęp 105 zł.
Ostatni dzień Całego Kazia (niedziela, 7.10) rozpocznie się od Salonu Literackiego z udziałem Jacka Fedorowicza. Spotkanie z satyrykiem odbędzie się o godz. 13.00 w Teatrze Zdrojowym. Wstęp wolny. Z kolei o godz. 16.30 na scenie teatru pojawi się Ørganek. Wstęp 40 zł. Wydarzeniem towarzyszącym Festiwalowi Marii Czubaszek będzie wystawa prac Wojciecha Karolaka Zające, którą można będzie obejrzeć w Galerii Akwarium w Parku Szachowym.
Warto dodać, że możliwy będzie zakup karnetów w cenie 170 zł. Będą one obowiązywały na piątkowe i sobotnie wydarzenia (bez koncertu niedzielnego). Rezerwacje i informacje pod nr tel. 748 690 643 i rezerwacje@teatr.polanica.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej